Toekomst luxe Duitse automerken is zonnig

 

De toekomst voor de Duitse luxeautomerken BMW, Audi en Mercedes-Benz ziet er zonnig uit. De verkoop neemt sterker toe dan de groei van de algemene automarkt en de winsten zullen recordniveaus bereiken. Dat schrijft de gerenommeerde Duitse auto-expert Ferdinand Dudenhöffer in een studie die dinsdag werd gepubliceerd.

Voor 2011 voorspelt Dudenhöffer dat de wereldwijde verkoop van BMW’s, Audi’s en Mercedessen met 11,7 procent zal stijgen, terwijl de algemene automarkt met 5,2 procent zal groeien. Volgens de auto-expert draaien de fabrieken van BMW, Audi en Mercedes op volle toeren en kunnen de autofabrikanten op recordwinsten rekenen.

De vooruitzichten voor 2012 en 2013 zien er eveneens goed uit, aldus Dudenhöffer. Dat is vooral te danken aan de sterk groeiende vraag naar dure auto’s van Duitse makelij in China en andere opkomende markten, stelt de automarktdeskundige.

Via Beurs Duivel.be

Gerelateerde artikelen

Nieuwe Cayenne krijgt het Porsche interieur van de toekomst

Meer comfort, nog meer personalisatiemogelijkheden en een nieuw digitaal bedieningsconcept met het grootste displayoppervlak ooit in een Porsche. Met deze ingrediënten geeft de nieuwe Porsche

Lees verder »

718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit: de speciale details van een unieke Nederlandse Porsche

Alles wat Porsche aan sportiviteit en exclusiviteit in huis heeft, komt samen in de speciaal voor Nederland gebouwde 718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit.

Lees verder »

Porsche E-Performance: met de ‘E’ van Emotie

Van een innovatieve haarspeldstator tot een slimme tweeversnellingsbak op de achteras: Porsche perfectioneert elk detail van het elektrische aandrijfsysteem om maximale efficiency en rijdynamiek te

Lees verder »