Audi A1 Cabriolet komt in 2013

Audi wil een open variant bouwen van de A1, niet een volwaardige cabriolet, maar net zoiets als de Renault R4 destijds en de Fiat 500 C.
Zo krijg je op een eenvoudige goedkoper te produceren cabrio uitvoering met een rollend dak.

Audi topman Rupert Stadler had onlangs de geruchten over de bouw van een open versie van A1 verworpen. Voor de rollende dak variant is besloten bij Audi omdat de auto in vergelijking met een cabriolet veel goedkoper is om te produceren. Dus, de open variant heeft een vaste achterruit, waaruit je de kap aan de voorzijde van het scherm trekt.

De lancering staat voor 2013 planning.

 

Bron: Auto Motor und Sport.

 

Gerelateerde artikelen

Nieuwe Audi Q7: een statement in design, verlichting, ruimte en technologie

Met de nieuwe Q7 geeft Audi een vervolg aan zijn succes in de klasse van de grote SUV’s. De derde generatie van dit populaire model onderstreept de

Lees verder »

Video: De Nieuwe Audi Q7

De Audi Q7 | Ontworpen rondom wat telt.

Lees verder »

Bastiaan Woudt transformeert Porsche tot minimalistisch kunstwerk

In de studio met Bastiaan Woudt draait alles om licht, verstilling en karakter. Dit keer stond daar geen model, artiest of acteur voor de lens,

Lees verder »