Nieuwe Audi A4 nu al groot succes

De Audi A4 is nu al een groot succes.
De verkoop was gestart in de landen Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Luxemburg, Italië, België en Nederland en heeft tot nu toe al geresulteerd in een verkoop van 33.000 stuks.

Bij dit grote succes heeft natuurlijk ook de vele prijzen geholpen.
Zo heeft de Audi A4 de “Golden Steering Wheel” bij de midden grote auto’s verdient, deze werd uitgereikt door Bild en het nieuwsblad Sonntag.
Tevens gaf Autozeitung de “Autotrophy 2007” mee aan de Audi A4, en als klap op de vuurpijl gaf Auto Motor und Sport de volledige vijf sterren.

De nieuwe Audi A4 gaat de succes volle vorige model opvolgen, waar maarliefst 2.2 miljoen stuks wereldwijd zijn verkocht.
Vanaf Januari 2008 kan de nieuwe A4 ook besteld worden in Frankrijk en Spanje, tevens wordt de Audi A4 ook geïntroduceerd in de rest van Europa.

Gerelateerde artikelen

Audi onthult design Formule 1-auto voor 2026

115 dagen vóór zijn allereerste race in de Formule 1 gaf Audi in het Audi Brand Experience Center in München een voorproefje van zijn deelname

Lees verder »

Nieuwe Porsche Cayenne staat in de startblokken: wereldpremière live te volgen

Porsche presenteert op woensdag 19 november zijn tweede volledig elektrische SUV. De nieuwe Porsche Cayenne debuteert tijdens een digitale wereldpremière die vanaf 15:00 uur Nederlandse tijd zal worden uitgezonden. Drie dagen

Lees verder »

Nieuwe Porsche Cayenne vertrouwt op de expertise van een Formule E wereldkampioen

Met de introductie van de nieuwe Cayenne brengt Porsche niet alleen een nieuwe, volledig elektrische modelserie op de markt. Ook vertaalt Porsche een brok autosporttechnologie

Lees verder »