Audi A5 Cabrio komt naar autosalon Parijs

Volgens het Duitse autoblad Auto Motor und Sport wordt de Audi A5 Cabrio gelanceerd op het autosalon van Parijs 4-19 oktober 2008.

Het Duitse magazine claimt via een insider deze informatie te hebben bemachtigd. De Audi A5 Cabriolet moet de huidige Audi A4 Cabriolet vervangen en zal gebouwd worden in Audi’s eigen fabriek in Neckarshulm, Duitsland. De huidige A4 Cabrio wordt in onderaanneming door Karmann gebouwd.

De 4.63 meter lange cabrio krijgt een canvas dak en zal uitgerust worden in een groot gamma van benzine en diesel motoren. Ook een S5 Cabrio zit er aan te komen met een 4.2 liter V8 onder de motorkap. Volgens het Duitse blad is ook een RS5 Cabrio op komst.

De A5 Cabrio wordt dus naar alle waarschijnlijkheid voorgesteld op het autosalon van Parijs dat georganiseerd wordt begin Oktober dit jaar. De wagen zal dan vanaf begin 2009 bij de dealers staan voor een startprijs van rond de 37.000 (Belgisch) Euro.

bron: Groenlicht.be

A5 cabrio impressie: Quinty

3 reacties

  1. 37.000 is denk aan de weininge kant!!!bedoel je niet 47.000 ??

    greets demonski

  2. Ahhh correctie zie het al ….Tis een belgische prijs!!!wel ff bijzetten anders worden gulzig….

    greets demonski

  3. je bent erg scherp! klopt het zijn Belgische prijzen.. ik zal het even aanpassen.

    groet Sander.

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »