Audi TT 565pk HPA

De opbouw van deze machine is begonnen in Duitsland, waar het werd gespoten in de kleur oranje van de Lamborghini Gallardo, alvorens te worden verzonden naar HPA Motorsport. Waar de tuner volledig de Audi TT opbouwde.

De 3.2-liter V6 met standaart 250pk heeft 565pk gekregen dankzij een Garrett Turbo en o.a. een nieuw uitlaatsysteem. De sprint van 0 naar 100 km/u zou in 3,5 seconden mogelijk zijn. Andere opvallende zaken zijn het zeer nette two tone interieur, de 19-inch velgen met 255/35ZR banden omringt en dikkere remmen.

De Lamborghini style deuren maken de auto af en bijzonder.

Om deze 565pk krachten kwijt te kunnen was geen probleem met Audi’s fantastische quattro systeem met de sport Haldex, en met de S-tronic overdracht is het ronduit krankzinnig wat de auto doet.
Standaard 250pk en van 0 naar 100km/u in 5,7 sec en met de HPA 565pk van 0 naar 100km/u in 3,5 sec.

Meer informatie: HPAmotorsport

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »