Audi A6 2009 impressie

Hierbij een zeer geslaagde impressie van de Audi A6.
De facelift A6 sedan krijgt andere een achterzijde met bredere achterlichten.

De A6 wordt aan de voorzijde gewijzigd met de look’s van de A4 en de buitenspiegels komen LED knipperlichten in. Als basis heeft de A6 halogeen dagrijverlichting en met Xenon LED dagrijverlichting. Dit wordt de nieuwe herkenbaarheid die we al bij de A4, A5 en de A3 ook al kunnen.

Hier tonen wij de S6 look. De Audi A6 krijgt nieuwe aangepaste motoren en alle schuifen een stukje terug in het label klassement.

Onder andere de nieuwe 3.0TFSI met 290pk , en de nieuwe 2.0TDI met commonrail zijn wat noviteiten. Ook komt er een  DVD navigatie met harddisk aan.

Met dank voor de impressie aan Quinty.

Eén reactie

Gerelateerde artikelen

Autoshow in Beijing: Audi zet productoffensief voort met speciale modellen en technologieën voor China

Audi presenteert op de Auto China autoshow in Beijing een uitgebreide line-up van modellen die specifiek zijn ontworpen en bedoeld voor de Chinese markt. Eén

Lees verder »

Geïnspireerd door een icoon: Porsche onthult de nieuwe Cayenne Coupé Electric

Met de wereldpremière van de Cayenne Coupé Electric breidt Porsche zijn SUV-gamma verder uit. De nieuwe Cayenne Coupé Electric is geïnspireerd op de iconische vorm

Lees verder »

Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit zet nieuwe standaard op de Nürburgring-Nordschleife

De Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit heeft op de legendarische Nürburgring-Nordschleife een indrukwekkende officiële rondetijd van 6:45,389 minuten neergezet. Met Porsche merkambassadeur Jörg

Lees verder »