De raceversie van de R8, doet de 24h van de Nürburgring

De raceversie van de R8 zal deelnemen aan de 24h van de Nürburgring.

De racemotor is aangepast naar een inhoud van 4.0 liter, maar levert wel een heftig aantal van 530 PK en 480 Nm trekkracht.

De standaard voor en achterzijde van de R8, zijn vervangen door een nieuwe ‘widebody’ van Kevlar. De luchtinlaten in de neus zijn vervangen door dichte exemplaren. Aan de achterkant, op de plaats waar normaal het kenteken zit, zijn nu de twee vuistdikke uitlaten  geplaatst.

Andere noodzakelijke veranderingen zijn, een zgn. ‘splitter’ aan de voorkant, een grotere achtervleugel, een Diffusor achter en vele uitsneden in de koets om extra warmte afvoer te creëren.

De racer heeft een totaal gewicht van net 1250 kilogram.

Bron: German Car Scene

 

Gerelateerde artikelen

Autoshow in Beijing: Audi zet productoffensief voort met speciale modellen en technologieën voor China

Audi presenteert op de Auto China autoshow in Beijing een uitgebreide line-up van modellen die specifiek zijn ontworpen en bedoeld voor de Chinese markt. Eén

Lees verder »

Geïnspireerd door een icoon: Porsche onthult de nieuwe Cayenne Coupé Electric

Met de wereldpremière van de Cayenne Coupé Electric breidt Porsche zijn SUV-gamma verder uit. De nieuwe Cayenne Coupé Electric is geïnspireerd op de iconische vorm

Lees verder »

Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit zet nieuwe standaard op de Nürburgring-Nordschleife

De Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit heeft op de legendarische Nürburgring-Nordschleife een indrukwekkende officiële rondetijd van 6:45,389 minuten neergezet. Met Porsche merkambassadeur Jörg

Lees verder »