Audi Q7: facelift impressie

audi-q7-impressie-facelift-2010
De Audi Q7 krijgt binnenkort een facelift/upgrade.
Denk o.a. aan LED dagrijverlichting en LED achterlichten.
Maar ook het nieuwe MMI Navigatie Plus en nieuwe motoren. Iets aangepaste bumpers, nieuwe grill en natuurlijk binnen in wat veranderde knopjes en bekleding.
De 3.0TDI wordt de schoonste diesel ter wereld met de Ad-Blue technologie en de 3.6FSI wordt vervangen door de 3.0TFSI met 290pk.


Al met al welkome aanpassing om de Q7 weer een mooi en schoon leven in te blazen.
De labels op de auto worden weer gunstiger, zelf hoop ik op een groen label, de Q7 nu is met minimaal een D-label beschikbaar. En dat is natuurlijk ook al perfect.
Sommige site’s spreken over de S tronic, maar dat is niet het geval. Het blijft de tiptronic versnellingsbak.
De vernieuwde Q7 komt vanaf juni in de showrooms.

Gerelateerde artikelen

Autoshow in Beijing: Audi zet productoffensief voort met speciale modellen en technologieën voor China

Audi presenteert op de Auto China autoshow in Beijing een uitgebreide line-up van modellen die specifiek zijn ontworpen en bedoeld voor de Chinese markt. Eén

Lees verder »

Geïnspireerd door een icoon: Porsche onthult de nieuwe Cayenne Coupé Electric

Met de wereldpremière van de Cayenne Coupé Electric breidt Porsche zijn SUV-gamma verder uit. De nieuwe Cayenne Coupé Electric is geïnspireerd op de iconische vorm

Lees verder »

Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit zet nieuwe standaard op de Nürburgring-Nordschleife

De Porsche 911 GT3 RS met Manthey Kit heeft op de legendarische Nürburgring-Nordschleife een indrukwekkende officiële rondetijd van 6:45,389 minuten neergezet. Met Porsche merkambassadeur Jörg

Lees verder »