Lamborghini LP 560-4 van ENCO Exclusive

LP 560-4 by ENCO Exclusive 0

ENCO Exclusive heeft een nieuwe styling en performance pakket voor de Lamborghini Gallardo LP 560-4 ontwikkeld.
Te beginnen met het vermogen, de standaard 5.2 V10 met 560PK en 540Nm gaan plaats maken voor 620PK en 575Nm. En dat is natuurliojk prettig wat meer power.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 1

Maar ook aan de styling wordt gedacht, de Duitse tuner biedt een verscheidenheid aan in koolstofvezel exterieur onderdelen, zoals een voorbumper € 2990,-, een achterkant € 3990,-, een voorspoiler € 990,-, en agressieve side skirts  € 3990. Andere goodies omvatten een koolstofvezel laminaat voor de achterste diffusor, spiegels en kofferklep openingen € 4000,-, alsmede een matzwarte folie € 3000,-.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 2

Binnen biedt ENCO natuurlijk ook carbon fiber delen aan voor het stuurwiel, middenconsole, dashboard, handrem en deurgrepen € 5000,- al met al geeft het je Lamborghini Gallardo LP560-4 net die extra touch mee.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 3

Via: ENCO Exclusive

Gerelateerde artikelen

Historische kleuren voor de finale: Wehrlein en Porsche strijden in Londen om Formule E-titels

Het einde van een tijdperk is in zicht. Met de E-Prix van Londen sluit Porsche komend weekend niet alleen het Formule E-seizoen af, maar ook

Lees verder »

Aantrekkelijk geprijsde Plus-uitvoeringen van Audi Q8 e-hybrid quattro

Audi vernieuwt het Q8 gamma met twee exclusieve e-hybrid quattro uitvoeringen. De toevoeging ‘Plus’ in de Pro Line S Plus en Competition Plus modellen is

Lees verder »

Audi Nuvolari: van schets naar rijdend prototype in 405 dagen

Van de eerste schets tot een rijdend prototype in slechts 405 dagen: de Audi Nuvolari is in recordtijd ontwikkeld. Een making-of-video laat zien hoe het

Lees verder »