Lamborghini LP 560-4 van ENCO Exclusive

LP 560-4 by ENCO Exclusive 0

ENCO Exclusive heeft een nieuwe styling en performance pakket voor de Lamborghini Gallardo LP 560-4 ontwikkeld.
Te beginnen met het vermogen, de standaard 5.2 V10 met 560PK en 540Nm gaan plaats maken voor 620PK en 575Nm. En dat is natuurliojk prettig wat meer power.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 1

Maar ook aan de styling wordt gedacht, de Duitse tuner biedt een verscheidenheid aan in koolstofvezel exterieur onderdelen, zoals een voorbumper € 2990,-, een achterkant € 3990,-, een voorspoiler € 990,-, en agressieve side skirts  € 3990. Andere goodies omvatten een koolstofvezel laminaat voor de achterste diffusor, spiegels en kofferklep openingen € 4000,-, alsmede een matzwarte folie € 3000,-.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 2

Binnen biedt ENCO natuurlijk ook carbon fiber delen aan voor het stuurwiel, middenconsole, dashboard, handrem en deurgrepen € 5000,- al met al geeft het je Lamborghini Gallardo LP560-4 net die extra touch mee.

LP 560-4 by ENCO Exclusive 3

Via: ENCO Exclusive

Gerelateerde artikelen

Wereldpremière op 14 april: maximaal rijplezier achter het stuur van een nieuwe Porsche 911

Een sportwagen uit Zuffenhausen die garant staat voor maximaal rijplezier staat in de startblokken.  Een nieuwe modelvariant van de Porsche 911 wordt op 14 april

Lees verder »

Het geheim achter het ontwerp van de Porsche Cayenne Electric

Met de Cayenne Electric heeft Porsche de allereerste volledig elektrische Cayenne geïntroduceerd, boordevol geavanceerde technologie. Het innovatieve karakter van het model komt echter niet alleen

Lees verder »

Nieuwe Audi RS 5 nu te bestellen vanaf € 119.990

Audi heeft in Nederland de lichten op groen gezet voor de verkoopstart van de compleet nieuwe Audi RS 5 Limousine en Avant. De 470 kW

Lees verder »