
Een overwinning gaat er niet in zitten zoals het ernaar uitziet.
Audi heeft net zo veel stops nodig als Peugeot en zelf nog eerder.
Dus het voordeel wat Audi vertelde te hebben is er helemaal niet en de Peugeot’s zijn ook nog een stuk sneller. Maar de Audi’s zijn wel betrouwbaarder en dat is hun voordeel.
Zoals het er nu uit ziet pakt Peugeot met twee vingers in de neus een triple overwinning.
Alleen uitval zou kunnen helpen maar dan moet Audi wel de Aston Martin’s voor blijven en zelfs dat is al moeilijk genoeg.
De geschiedenis herhaald zich: vroeger bij WK rally was Audi oppermachtig tot Peugeot kwam, nu lijkt het zelfde te gebeuren bij LM.
Audi is helaas echt de weg kwijt in de autosport, ook bij de DTM rijden ze achter de feiten aan, daar pakt Mercedes met 2 vingers in de neus het kampioenschap op dit moment.
Dit delen:
- Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Afdrukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
- Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit
- Delen op Tumblr (Opent in een nieuw venster) Tumblr
- Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
- E-mail een link naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest






3 reacties
Wat een onzin AudiBlog! Dit is een Audi site man, wees wat positiever:S ”Audi is helaas echt de weg kwijt…” etc., wat is dat nou voor onzin man?!
Haha. Wie zou er een triple overwinning hebben.
AUDI oppermachtig
Verkoop nooit het vel van de beer voor hij geschoten is !!!. Het leek inderdaad een zware opdracht voor Audi te worden maar om op voorhand al de overwinning aan anderen te laten is toch gelijk aan doemdenken. Audi kon reken op betrouwbare wagens en minder ven snelheid en dat is het enige wat in deze race telt. Pech door ongevallen is nooit te voorzien en gelukkig is Audi dit jaar ervan gespaard gebleven. Prociiat voor de Audi teams en hop naar volgend jaar met even spannende maar gelukkige momenten.