
Onder het motto van “alles of niets” is de bouwt JE Design de Audi Q7 S-line naar nog een indrukwekkende auto. Naast de gespierde wide body kit, is de Audi look nog krachtiger, JE Design biedt hiernaast nog prestatieverbetering en nieuwe velgen en een elektronisch verlaging aan.

De body kit zorgt voor meer breedte en geeft de Q7 een agressieve uitstraling mee met behulp van de spoiler hoeken. De nieuwe gevormde voor en achterzijde geven die stoer look en ook de apart gemaakte uitlaat van RVS draagt bij tot een imposant detail. Een dikke achter vleugel en aparte lucht inlaten in de body komt ie super krachtig over en geeft in totaliteit een sportief karakter mee.

De ‘SUV-Select “wiel van JE DESIGN zijn speciaal ontwikkeld voor de automobielindustrie en zwaargewichten, deze velg is in 10 x 22 “ET 55 sport en heeft een tijdloos design met vijf spaken.In combinatie met speciale afstandhouders (voor 60 mm / as, achteras 80 mm) geeft het een bijzondere uitstraling. De wielen zijn verkrijgbaar in vier verschillende kleuren.
Voor voertuigen met Adaptive air suspension hebben ze een elektronisch verlagen ontwikkeld van de om deze SUV over te laten gaan als een echte racer.

Meer info: JE design
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Opent in een nieuw venster) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest






Eén reactie
cool car!!!