Vergelijkings test Audi A1, DS3, 500 en Polo

Tuurlijk wint de Audi A1 de slag met de compact auto’s. De prijs is alleen wat hoger, maar als dat geen probleem is, dan heb je wel een echte Audi.

Hij rijdt geweldig, voelt erg goed aan, echt een Audi. En ook op hoge snelheid ligt ie uitmuntend op de weg. Kijk naar de video wat AutoBild er over vermeld in dit compact-segment.

AutoBild verkiest de VW Polo op 1 en de Audi A1 op plek twee. Daarachter komt de Citroën DS3 en plek 4 Fiat 500.

Lees meer op: AutoBild

Eén reactie

  1. ‘Tuurlijk wint de Audi A1 de slag met de compactere auto’s’!schrijven jullie.
    Sorry Heren, maar ik heb de test gelezen in autobild en het is de VW.Polo die wint.
    Ik als Audi rijder en fan vond dat jammer , maar ik vind ook dat jullie eerlijk moeten zijn in jullie berichtgeving. Audi moet niet altijd winnen. Zelfs de Audi R8 wint niet alle testen maar toch is hij voor mij eerste keus!

Gerelateerde artikelen

Open rijplezier in de nieuwe Porsche 911 GT3 S/C

De Porsche GT-familie krijgt er een spannend nieuw lid bij. Met de 911 GT3 S/C genieten liefhebbers van de hoogtoerige boxermotor nu ook in de

Lees verder »

De verbeterde performance van de Porsche Macan GTS

Alle details van de technologie achter de Porsche Macan GTS. GTS – een afkorting die sinds de Porsche 904 Carrera GTS uit 1963 een bijzondere reputatie geniet onder

Lees verder »

Wereldpremière op 14 april: maximaal rijplezier achter het stuur van een nieuwe Porsche 911

Een sportwagen uit Zuffenhausen die garant staat voor maximaal rijplezier staat in de startblokken.  Een nieuwe modelvariant van de Porsche 911 wordt op 14 april

Lees verder »