DTM: Audi rijder Timo Scheider wint de DTM Adria

Het was weer een boeiende race de DTM race op Adria. Na een rustige start ging het toch snel mis en er kwam een mega klapper van Alexander Premat. De race kreeg code rood en na het opruimen ging de DTM weer van start.

Gary Paffett en Bruno Sprengler reden geruime tijd voor aan, maar ook hun konden niet voorkomen dat de vanaf plek 15 begonnen Timo Scheider de overwinning pakte met een goed race en tactiek. Audi heeft zoals het de laatste keren ging weer eens de 1e plaats gehaald.

Dat het spannend is geworden in het klassement is zeker, er zijn nog 3 eerste plaatsen te halen voor Spengler 66, Di Resta 63,en Paffett 57 punten.
De volgende en laatste race van het seizoen is in Shanghai 28 november.

Bron: DTM

Reacties zijn gesloten.

Gerelateerde artikelen

Het Sepia effect: een voorliefde voor een bijzondere Paint to Sample kleur

De levenslange passie van verzamelaar en coureur Richard Raimist voor Porsche begon met een zeer bijzondere 911 T Targa in Sepiabruin. Achter een onopvallende garagedeur

Lees verder »

Alles over de Porsche Taycan en Cayenne Black Edition: 9 vragen én antwoorden

Met de nieuwe Black Edition modellen voor de Taycan en Cayenne zet Porsche een stijlvolle nieuwe stap. Exterieur en interieur zijn tot in detail verfijnd

Lees verder »

Binnenkijken bij Porsche Sonderwunsch: het toppunt van automobiele personalisatie

Van op maat gemaakte kleuren tot unieke ontwerpen: het Sonderwunsch programma van Porsche brengt de dromen van klanten tot leven met ongeëvenaard vakmanschap en persoonlijke

Lees verder »