Gerucht: Audi werkt aan de A9 vierdeurs luxe sportwagen.

Volgens de laatste rapporten van het Duitse tijdschrift Auto Zeitung, lijkt het erop dat Audi op dit moment een nieuw model, een elegante vier deurs en vier zitplaatsen luxe sportwagen ontwikkeld.

Zoals verwacht zal de auto worden aangeboden met het quattro systeem, maar ook een achter wiel aandrijving zal ook worden aangeboden.

Wat betreft de motoren, is de auto naar verwachting met de dezelfde motoren te vinden die de nieuwe Audi A8 heft.
Ook wordt er een hybride versie van verwacht, en bronnen zeggen dat dit model een vermogen zou kunnen leveren tot 500 pk.

De meest krachtige versie van de auto zal naar verwachting een topsnelheid van ongeveer 300 km/u bereiken.

Wat de prijs betreft, zal de wagen boven de A8 geprijst worden.

Bron: AutoZeitung

Gerelateerde artikelen

Nederlandse coureur Tijmen van der Helm behaalt historische overwinning met Porsche op Laguna Seca

Autosportsuccessen van Nederlandse coureurs met Porsche modellen zijn er legio, maar dat een Nederlander met een prototype van Porsche in de hoogste categorie een internationale

Lees verder »

Audi RS 5 debuteert als hotlap‑auto bij Formule 1 Grand Prix van Miami

Tijdens de Grand Prix van Miami fungeert de nieuwe Audi RS 5 als hotlap‑auto in het supportprogramma van de Formule 1. De krachtige plug‑in hybride

Lees verder »

Porsche 963 racet in historische Apple Computer kleurstelling

Tijdens de vierde ronde van het IMSA WeatherTech SportsCar Championship op 3 mei op Laguna Seca toont het fabrieksteam van Porscheeen historische livery, geïnspireerd op Apple

Lees verder »