Audi onthuld hun F12e prototype

Drie jaar hebben ze eraan gewerkt, en met samenwerking van Bosch en verschillende instituten aan de RWTH Aachen Universiteit.
Het wordt beschreven als een “grote vooruitgang voor elektrische mobiliteit” omdat de auto modules kunnen worden gebruikt in een verscheidenheid van EV.

De auto is gebaseerd op de R8 en heeft een 38 + kWh batterij. Het heeft ook drie elektromotoren die afzonderlijk kan worden geregeld. Bij lage snelheden, geeft de vooras de motor bevoegdheden aan de auto zelf. Bij hoge snelheden worden de twee achterste motoren geactiveerd om de wagen in staat te stellen een gecombineerd vermogen van 204 pk en 550 Nm koppel.

Ondanks de voltooiing van het project, zegt Audi dat sommige van de componenten van het prototype, zoals de koolstofvezel versterkte kunststof behuizing voor de achterste accu, uiteindelijk in productie te verwerken is.

Bron Audi

 

Gerelateerde artikelen

Tiende Porsche Charging Lounge nu geopend in Noord-Beieren

Met de opening van de nieuwe Porsche Charging Lounge in Himmelkron is het eigen snellaadnetwerk van Porsche gegroeid naar 10 locaties in Europa. Via de

Lees verder »

Buiten de gebaande paden met de Porsche Macan 4S

Met wonderlijke rotsformaties, kleurrijke luchtballonnen, oude grotten en culinaire lekkernijen is Cappadocië echt iets bijzonders. Evenals de nieuwe Porsche Macan 4S waarmee Christophorus deze populaire

Lees verder »

Twee Nederlandse coureurs in voorselectie voor prestigieuze titel Porsche Junior 2026

Voor getalenteerde jonge coureurs opent de selectie tot Porsche Junior een beslissende deur naar een professionele racecarrière. Sinds 1997 heeft het ontwikkelingsprogramma van Porsche vele fabrieksrijders, Le

Lees verder »