Rijtest: Audi A3 e-tron van Autowereld

07_Audi_A3_Sportback_e-tron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De merkslogan ‘Voorsprong door techniek’ wordt met de A3 e-tron niet direct waargemaakt. Audi is immers niet de eerste autofabrikant die een plug-in hybride op de markt brengt. Maar de strategie om er wat later mee te komen, stevig door te ontwikkelen en te leren van de ‘fouten’ van andere merken geeft Audi wel een vliegende start. De A3 e-tron voelt namelijk – in tegenstelling tot belangrijke concurrenten – niet aan als een compromis.

Ga hier naar de rijtest van de a3 e-ton van Autowereld.

Gerelateerde artikelen

Audi A6 Avant e-tron categoriewinnaar VZR EV van het Jaar-verkiezing

Tijdens de EV van het Jaar 2026-verkiezing van de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) is de Audi A6 Avant e-tron uitgeroepen tot winnaar van de categorie

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: premium upgrade voor een elektrische bestseller

Audi heeft zijn elektrische bestseller vernieuwd. Dankzij tal van geavanceerde, slimme functies en een nieuw interieur met de ‘digital stage’, intuïtieve bediening en een overvloed

Lees verder »
Audi

Online auto importeren: wanneer loont het, wanneer niet?

Begin niet bij de mooiste foto’s, maar bij info die je proces dichttimmert: documenten, een herleidbare historie en punten die je later simpel kunt checken.

Lees verder »