Schaalvergroting: 23ste Modelautobeurs in Audi Forum Ingolstadt

1920_audimodelautobeurs

•Inkoop en verkoop modelauto’s
•Rond de honderd exposanten
•Unieke roze Audi Q2 te koop

Audi Tradition organiseert samen met Modelautoclub Ingolstadt de 23e Modelautobeurs. De beurs vindt plaats op 27 november van 10.00 tot 16.00 uur in het Audi Forum in Ingolstadt. De entree is gratis.

De Modelautobeurs geldt als een van de grootste in Duitsland. Er zijn ongeveer honderd exposanten met een aanbod dat alle modelautomerken omvat, maar je kunt er ook autoboeken en posters kopen. Pronkstuk is een roze Audi Q2 in de schaal 1:87, waarvan slechts 666 exemplaren zijn gemaakt. Er worden zo’n drieduizend bezoekers verwacht.

In de museumwinkel wacht de bezoeker bovendien een uniek aanbod, waarbij Audi Tradition modelauto’s, boeken, dvd’s en speldjes verkoopt. Ook kun je terecht in het Audi Museum voor de tentoonstelling More than Red – Passione Ducati, waar zo’n vijftig bijzondere modellen van dit Italiaanse motorfietsenmerk te bewonderen zijn.

Gerelateerde artikelen

Audi Q9: eerste kijkje in het interieur van een nieuw topmodel

Er zijn auto’s waarvan de innerlijke kwaliteiten meer zeggen dan indrukwekkende prestatiecijfers. De Audi Q9 – Audi’s eerste grote full-size SUV – is er zo

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: standaard nog completer, nu te bestellen vanaf € 45.990

Met ingang van vandaag is de vernieuwde Audi Q4 e-tron te configureren op Audi.nl en te bestellen bij de Nederlandse Audi dealers. Zowel uiterlijk als

Lees verder »

Porsche Taycan Turbo GT met Manthey Kit klokt nieuw Nordschleife-record voor elektrische productieauto’s

Porsche leverde voor veel GT-modellen al een speciaal voor het circuit ontwikkelde Manthey Kit. Nu introduceert Porsche voor het eerst een vergelijkbare kit voor een

Lees verder »