Audi RS 6 Avant Nogaro Edition 705 pk van ABT

Van de Audi RS 6 Avant Nogaro Edition worden er slechts 150 stuks gebouw.
Je kan deze Performance uitvoering krijgen met zwart of blauw interieur. En naar wens met van ABT van 605 pk naar 705 pk.

Zo krijg je wel een bijzondere en beresterke Avant. En natuurlijk de bijzondere sportieve kleur Nogaro die afkomstig is van de Audi RS2 uit 1994.

Van binnen voorzien van Nogaro blauw interieur of naar keuze in zwart uitgevoerd.

De fraaie 21 inch eronder geven hem het uiterlijk wat je moet hebben.
Uiteraard is deze speciale editie voorzien van allerlei lekkers wat je maar kan krijgen op deze uitvoering.

Wil je er een dan moet je hem in Duitsland helaas kopen.

Gerelateerde artikelen

718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit: de speciale details van een unieke Nederlandse Porsche

Alles wat Porsche aan sportiviteit en exclusiviteit in huis heeft, komt samen in de speciaal voor Nederland gebouwde 718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit.

Lees verder »

Porsche E-Performance: met de ‘E’ van Emotie

Van een innovatieve haarspeldstator tot een slimme tweeversnellingsbak op de achteras: Porsche perfectioneert elk detail van het elektrische aandrijfsysteem om maximale efficiency en rijdynamiek te

Lees verder »

Nieuwe Porsche Cayenne getest onder extreme omstandigheden: virtueel en in de praktijk

Bij de ontwikkeling van de nieuwe Cayenne vertrouwt Porsche meer dan ooit op digitaal testen. Maar de menselijke factor is nog steeds onmisbaar: tijdens de laatste proefritten

Lees verder »