Audi A25years e-tron

25 jaar geleden was ie er van aluminium grote deels de compacte Audi A2.
Met een TDI en zeer zuinige TDI en TFSI motoren. Een heel groot succes is het nooit geworden, maar wel zie je ze nog steeds in het start beeld staan en rijden.
Hij was destijds zijn tijd ver voortuit helaas, als ie nu op d gemarkt was gekomen was het succesvoller geweest misschien.

Maar een aantal studenten hebben een eerbetoon gemaakt van de A2 en noemen hem 25years.
Helemaal opnieuw gemoderniseerd Met details van nu en met een elektra pakket.
Zo zie je de Audi ringen in wit en rood licht, mooie remlicht in de spoiler en virtueel spiegels. Van binnen met prachtige sportieve stoelen.

Bron: Audi careers

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »