Audi Charge & Drive: speeddaten met de nieuwste Audi modellen tijdens het snelladen

  • De ultieme ‘wachtverzachter’: proefrijden met de Audi A6 Avant e-tron, A6 Sportback e-tron, Q6 e-tron, RS e-tron GT en A5 e-hybrid quattro terwijl je wacht op een volle batterij
  • Opvallende pilot van Audi op diverse Fastned-locaties langs de A1, A2 en A4

Audi lanceert met ‘Audi Charge & Drive’ deze week de ultieme wachtverzachter voor automobilisten die hun auto laden bij diverse vestigingen van Fastned. In plaats van een hazenslaapje of een kop koffie biedt Audi bezoekers van Fastned de mogelijkheid om tijdens het snelladen te speeddaten met de nieuwste geëlektrificeerde modellen van het merk.

Vrijblijvend tijdens het snelladen een kwartiertje de weg op met de volledig elektrische Audi A6 Sportback e-tron, A6 Avant e-tron, Q6 e-tron, RS e-tron GT of de nieuwe, plug-in hybride Audi A5 e-hybrid quattro… daarmee verrast Audi deze week op diverse Fastned-locaties in het land berijders van elektrische auto’s. Waarmee het merk onderstreept hoe leuk (snel)laden ook kan zijn!

Vernieuwend

Met Audi Charge & Drive laat Audi automobilisten op een dynamische, vernieuwende manier de nieuwste geëlektrificeerde modellen van het merk ontdekken. Deze week heeft Audi de pilot voor Audi Charge & Drive gelanceerd, en later dit jaar krijgt het initiatief mogelijk een vervolg specifiek voor de nieuwste plug-in hybridemodellen van het merk, waaronder de A5 e-hybrid quattro, Q5 e-hybrid quattro, A6 e-hybrid quattro en de Q3 e-hybrid die dit najaar in Nederland debuteert.

Locaties Audi Charge & Drive

Na de succesvolle aftrap op dinsdag 8 juli jl. bij Fastned Bisde, aan de A2 ter hoogte van Beesd, en een eveneens geslaagde dag gisteren bij Fastned Den Ruygen Hoek-West aan de A4 bij Hoofddorp, doet Audi Charge & Drive deze week nog de volgende locaties aan:

  • Donderdag 10 juli: Fastned De Slaag, aan de A1 van Baarn naar Amersfoort ter hoogte van Amersfoort Hoogland
  • Vrijdag 11 juli: Fastned Den Ruygen Hoek-West, aan de A4 van Amsterdam naar Den Haag ter hoogte van Hoofddorp

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: van circuit naar serieproductie in recordtempo

De Audi Nuvolari markeert een nieuw hoofdstuk bij Audi en geeft ‘Voorsprong door techniek’ een eigentijdse invulling. Het nagenoeg productierijpe prototype is in korte tijd

Lees verder »

Een halve eeuw na Le Mans 1976: Porsche Nederland eert racelegende Gijs van Lennep met intieme mini-documentaire

Op 13 juni 1976 schreven Porsche en Gijs van Lennep geschiedenis in de 24 uur van Le Mans: de laatste race van Gijs, de eerste

Lees verder »

Nieuwe Audi Q7: een statement in design, verlichting, ruimte en technologie

Met de nieuwe Q7 geeft Audi een vervolg aan zijn succes in de klasse van de grote SUV’s. De derde generatie van dit populaire model onderstreept de

Lees verder »