Audi A7 met 6 cilinders en gunstig label

Ja, de Audi A7. “Hoe zal ie er uit zien?” vragen velen zich af.
Een bezoeker van onze site heeft hem kortgeleden gezien en was er helemaal weg van. Een hele mooie lijn, lijkt veel op de eerdere afbeeldingen en ziet er erg mooi uit, strakke voorzijde en een mooie achterkant. Enorm fraaie en dikke wielen en een groot MMI-klapscherm met een nieuwe dashboard look.
De bediening van het MMI met een nieuwe layout is ook anders. Jammer dat ik geen plaatje kon maken want dat mocht niet, maar als jullie hem zien, zul je weten dat ik niks verkeerds heb gemeld.

De motoren zijn in het begin nog enkel 6-cilinders met gunstige groene labels erop. Een 2.8 FSI met quattro en S-tronic, een 3.0TFSI met rond de 300pk quattro en S-tronic. En een lichte 3.0TDI multitronic en een zware 3.0TDI met quattro en S-tronic.
Maar er komt ook een nog vettere TDI aan werd er verteld. Richtprijzen zo tussen de 65 – tot 75 duizend euro, maar voordeliger komt ook nog in een later stadium en natuurlijk ook zwaarder geschut, denk aan de 4.0TFSI

Dank aan Henk voor de info.

2 reacties

  1. Heb de A7 ook gezien vlakbij Neckarsulm. Ik geloof dat ze een fotoshoot aan het doen waren want ik zag een zwarte auto erachter rijden met een camera eraan. De A7 is echt mooi, vind ‘m persoonlijk niet veel op de Sportback Concept lijken. Van de zijkant wel, maar de voorkant (vooral de voorlichten) is heel anders en ook de achterkant is in mijn ogen flink aangepakt. Ongelooflijk mooi LEDwerk in de zowel de voor- als achterlichten, veel mooier dan op andere Audi’s. In z’n geheel is het een heel sportieve auto. De schouderlijn is echt het mooiste op de A7 vind ik. Mooi dak zoals op de nieuwe A8 L W12. Zo’n mooie auto heb ik in geen tijden gezien, zelfs de Mercedes CLS vervaagt ernaast.
    Ik heb daar ook vernomen dat de A7 volgende week bij een evenement in Duitsland aan de pers wordt voorgesteld (op of na 20 juli). Het is aan te raden om de teaser site in de gaten te houden op audi.nl want vanaf daar wordt ie live onthuld voor het internetpubliek.

Gerelateerde artikelen

Buiten de gebaande paden met de Porsche Macan 4S

Met wonderlijke rotsformaties, kleurrijke luchtballonnen, oude grotten en culinaire lekkernijen is Cappadocië echt iets bijzonders. Evenals de nieuwe Porsche Macan 4S waarmee Christophorus deze populaire

Lees verder »

Twee Nederlandse coureurs in voorselectie voor prestigieuze titel Porsche Junior 2026

Voor getalenteerde jonge coureurs opent de selectie tot Porsche Junior een beslissende deur naar een professionele racecarrière. Sinds 1997 heeft het ontwikkelingsprogramma van Porsche vele fabrieksrijders, Le

Lees verder »

Audi onthult design Formule 1-auto voor 2026

115 dagen vóór zijn allereerste race in de Formule 1 gaf Audi in het Audi Brand Experience Center in München een voorproefje van zijn deelname

Lees verder »