De nieuwe Audi S4 2008/2009 update

De Audi S4, hier een impressie zal met een 3.0 V6 TFSI valve-Lift twin screw four-lobe (twin Vortices Series) TVS Eaton Kompressor motor komen met 333 pk.
Verder zal de nieuwe S4 de nieuwe 7-speed DSG/S-Tronic (Audi Roadjet Concept) versnelling bak en QTV (Quattro Torque Vectoring) sportdifferentieel krijgen aldus Hans (een oplettende AudiBlogger).

De nieuwe S4 zal als directe concurrent van de 335i in de markt gezet worden, zowel in prijs als vermogen Meer informatie  zal in november dit jaar komen van Audi .

Het is een soort down sizing van de motoren om de Co2 uitstoot naar beneden te brengen. Maar ook voor de handling van de auto, lichter en sportief dus. Beter sturen en een betere recht uit stabiliteit. En snel en zuinig. Denk ook aan een geweldige sound tuning, meteen een opzwepend geluid.

De Audi S4  zal ruim na de zomer vakantie besteld kunnen worden, rond oktober.
De prijs zal ongeveer   € 2.000,- duurder zijn dan de oude S4.

Gerelateerde artikelen

Leren van data: Volkswagen Groep lanceert initiatief voor veiliger verkeer

De Volkswagen Groep maakt zich sterk om de veiligheid voor alle weggebruikers in heel Europa verder te verbeteren. Voortbouwend op succesvolle ervaringen in Duitsland wil

Lees verder »

Porsche als meest succesvolle fabrikant van start in de 24 uur van Daytona

In de aanloop naar de openingsronde van het nieuwe seizoen van het Amerikaanse IMSA WeatherTech SportsCar Championship blikt Porsche terug op zijn succesvolle historie in

Lees verder »

Première in Berlijn: Audi Revolut F1 Team officieel onthuld

Een historisch moment voor Audi: gisteravond werd het Audi Revolut F1 Team officieel onthuld in Berlijn. Bijna 400 gasten waren getuige van het eerste publieke

Lees verder »