Audi nieuwe S Tronic 7 traps


De nieuwe Audi S tronic: zeven versnellingen voor dynamiek en efficiency.

Zeven versnellingen die zich bliksemsnel en zonder trekkracht onderbreking laten schakelen: Audi presenteert en nieuwe evolutietrede van de krachtoverbrengingen.
De S tronic combineert haar dynamische werkwijze met hoge efficiency.
De nieuwe dubbele koppeling versnellingsbak is speciaal voor de in lengte richting ingebouwde motoren en het Quattro aandrijvingconcept gemaakt, met zijn maximale trekkracht capaciteit van 550NM is deze bak bijzonder geschikt voor de sportieve Audi motoren.
Audi wil de nieuwe S tronic bak in de loop van 2008 in meerdere modellen aanbieden.

Met de zevenversnellingen S tronic start Audi een nieuwe generatie in zijn aandrijving strategie. De nieuwe versnellingsbak, een 100 procent eigen ontwikkeling van Audi, is bestemd voor de middenklasser bouwgroepen en tegelijk voor de hoog efficiënte componenten ontwikkeld.

Audirijders kunnen de nieuwe 7 versnellingen S tronic op verschillende wijzen gebruiken. De volautomatische modus waarbij de computer de verzetten kiest, houdt de programma’s ‘D’(Drive) en ‘S’(Sport) paraat.
Tevens zijn de versnellingen manueel met de optionele schakelpaddels aan het stuur te bedienen, een gebeuren met indrukwekkende reactiesnelheid.

Deze nieuwe 7 versnellingen S tronic bevestigt de innovatieve denkwijze en compromisloze kwaliteitseisen van Audi in elk detail.
Kevlar/Carbon is gebruikt op de oppervlakte van bepaalde versnellingsbakdelen voor maximale kwaliteit en standvastigheid.

Audi heeft de nieuwe S tronic bak niet alleen voor een veel beter rijplezier, maar ook op consequente efficiency geconstrueerd.
De bak kan max. 9.000t/min en 550Nm verwerken.

2 reacties

  1. Komt deze bak ook beschikbaar in de A6 2.0TDI het liefst met quattro?

  2. Nee niet in de huidige A6, dat blijft multi tronic en Tip tronic.

    In de volgende generatie wel van de A6.

Gerelateerde artikelen

Audi Q7 eerste auto ooit met een score van 100 procent in Euro NCAP ‘Post Safety Crash’ veiligheidstest

De nieuwe Audi Q7 heeft de maximale score van vijf sterren behaald in de Euro NCAP veiligheidstests. Audi is bovendien de eerste fabrikant die met

Lees verder »

Milan Marczak kampioen Porsche Carrera Cup Benelux, rookietitel voor Joep Muller

Met een absolute galavoorstelling tijdens het zesde en afsluitende raceweekend van het seizoen met twee pole-positions, twee overwinningen en twee keer de snelste raceronde sloot

Lees verder »

“Winnen in Zandvoort was echt een kippenvelmoment”

Als eerste Nederlandse coureur ooit mag hij zichzelf Porsche Junior noemen. De pas 20-jarige Flynt Schuring beloonde de support van Porsche Motorsport meteen door dit

Lees verder »