Audi TTS is Isle of Man TT Official Safety Car

Het hotel ligt in de Ierse Zee, het Isle of Man TT (Tourist Trophy) is een legendarische tijdrit per motorfiets race.

Afgezien van een sponsor van de TT in de afgelopen paar jaar, heeft Audi geschiedenis aan de wereldberoemde race. Terug in 1905, een van de oprichters Audi, NSU, concurreerde met aanzienlijk succes. Als gevolg daarvan was niet meer dan normaal, dat de organisatoren de terugkeer in de gunst ter ere van de 272 pk Audi TTS coupe wilden, die is vernoemd naar de TT motorsport evenement, zoals de officiële auto.

Peter Duffy, Audi UK’s Head of Marketing, becommentarieerde: “Het eiland Man hield de allereerste Tourist Trophy geval in Groot-Brittannië en werd een integraal onderdeel van Audi’s erfgoed in haar dagen met NSU. Wij kijken uit naar het schrijven van het volgende hoofdstuk in de geschiedenis van ons bedrijf met het publiek laten zien van de nieuwe Audi TTS op het eiland. ”

Er zullen in totaal acht Audi modellen uit het hele aanbod voor het beheer van het verloop van het evenement met inbegrip van vitaal natuurlijk inspectie en wegen openen van taken. Het Isle of Man TT loopt van 24 mei tot 6 juni.

Met dank aan WorldCarFans

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: van circuit naar serieproductie in recordtempo

De Audi Nuvolari markeert een nieuw hoofdstuk bij Audi en geeft ‘Voorsprong door techniek’ een eigentijdse invulling. Het nagenoeg productierijpe prototype is in korte tijd

Lees verder »

Een halve eeuw na Le Mans 1976: Porsche Nederland eert racelegende Gijs van Lennep met intieme mini-documentaire

Op 13 juni 1976 schreven Porsche en Gijs van Lennep geschiedenis in de 24 uur van Le Mans: de laatste race van Gijs, de eerste

Lees verder »

Nieuwe Audi Q7: een statement in design, verlichting, ruimte en technologie

Met de nieuwe Q7 geeft Audi een vervolg aan zijn succes in de klasse van de grote SUV’s. De derde generatie van dit populaire model onderstreept de

Lees verder »