MTM S3 Clubsport

Standaard is de S3 met zijn 265 pk al geen onaardige auto. Maar MTM heeft  de S3 Clubsport nu met 380pk in het programma .
Door met behulp van een turbo upgrade tot 380 pk opgevoerd.

MTM heeft het bodywork ongemoeid gelaten maar is onderhuids aardig aan de slag gegaan. Door het chippen van de electronica weten ze de S3 op te peppen tot 310pk, en met aanpassingen aan het uitlaatsysteem is er zelfs 330pk uit te halen . En nu met de upgrade turbo 380pk.

Het leukste onderdeel van de tuning operatie speelt zich wat mij betreft in de wielkasten af. MTM levert 3 soorten geperforeerde remschijven . Dit wordt afgemaakt met de eigen bimoto velgen in 19inch. Hier omheen  banden in de maat 235/35ZR19. MTM biedt verlagingssetjes. Als alternatief worden kortere veren aangeboden.  En de spoorbreedte van de S3 kan verbreed worden. En als laatste een ander uitlaat systeem.

MTM

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: een nieuwe standaard in ontwerp en technologie

Audi onthult de Audi Concept C in Milaan, een volledig elektrische tweezits sportwagen die de nieuwe ontwerpfilosofie van het merk manifesteert. De concept car combineert

Lees verder »

Nederlandse podiumsuccessen in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

Met Robert de Haan (BWT Lechner Racing), die als tweede eindigde, en Flynt Schuring (Schumacher CLRT), die derde algemeen en beste ‘rookie’ werd, eindigden er

Lees verder »

Record met twaalf Nederlanders in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

In het voorprogramma van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix vindt dit weekeinde, van 29 tot en met 31 augustus, op Circuit Zandvoort ook

Lees verder »