
AUDI: nieuw record in China.
Audi heeft in het eerste halfjaar van 2008 een nieuw record afzet op de Chinese markt gerealiseerd. Van januari t/m juni werden in totaal 60.509 Audi’s verkocht. Dat is 23% meer dan in dezelfde periode vorig jaar.
“Wij zijn zeer tevreden met de positieve ontwikkelingen op onze tweede thuismarkt en zullen onze productiecapaciteiten verder uitbreiden”. Verklaarde Audi Chef Rupert Stadler.
Van de in Changchun geproduceerde langversie Audi A6L verkocht de fabrikant 42.969 stuks en daarmee 18% meer als in het vorige jaar. De lokaal geproduceerde Audi A4 heeft zijn goede positie op de markt eveneens verder verstevigd. In totaal werden hiervan 10.819 eenheden aan de klanten geleverd, dat is 20% meer dan in de eerste helft van 2007. Bij de geïmporteerde auto’s verdubbelde het aantal: de Audi A8 werd in totaal 2.431 maal verkocht. Dat is 50% meer. Van de Q7 verkocht Audi 2.663 stuks. Dat is een toename van 90%.
Audi heeft het afgelopen jaar voor het eerst meer dan 100.000 auto’s verkocht op de Chinese markt.
Source: AM&S
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Klik om te delen op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Klik om te delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Opent in een nieuw venster) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Opent in een nieuw venster) Pinterest





