
Wheels and more is een relatief onbekende Duitse tuning bedrijf dat is gespecialiseerd in high end bolides. Hun laatste voorstel heeft betrekking op de Audi R8 coupe wat zij hebben ontwikkeld, een reeks upgrades.

Ze beginnen met de R8 de 4,2 liter V8 motor, Wheelsandmore geherprogrammeerd management systeem, en is er een nieuwe, handgemaakte roestvrijstalen uitlaatsysteem met klep. Dit heeft tot gevolg dat het vermogen is verhoogd met 37pk naar 457pk.

Om de R8 een betere handling te geven, heeft het Duitse tuning bedrijf gebruik heeft gemaakt van nieuwe sport veren, in samen werking met het verlagen van de R8 met 25mm. Wheelsandmore biedt ook twee verschillende soorten ultra lichte gesmede lichtmetalen wielen aan,en een speciale remsysteem met 8 piston calipers en 14,96 inch remschijven in combinatie met speciale race kussentjes.




Bron: Wheelsandmore
Met dank aan Hans.
Dit delen:
- Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
- Afdrukken (Opent in een nieuw venster) Print
- Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
- Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
- Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
- Delen op Reddit (Opent in een nieuw venster) Reddit
- Delen op Tumblr (Opent in een nieuw venster) Tumblr
- Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
- E-mail een link naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail
- Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest





