Audi R8 Spider gespot

De Cabriolet versie van de Audi R8 is gespot tijdens het testen in Duitsland zonder een zweem van camouflage materiaal. De R8 Spider genaamd.
Maar mist op de R8’s het befaamde handelsmerk de side blade’s, die de Coupe uitvoering wel heeft.

Het staat hem erg goed en de lijnen zijn zeer fraai, de mkleur mat zwart staat hem goed. Misschien wel de mooiste Cabriolet ooit?

Andere belangrijke wijzigingen voor de nieuwe Spider dat naar verwachting zal maken aan de productie zal worden extra luchtinlaten gelegen achter de stoelen, alsmede een paar van de veiligheid roll bars.

De plaatsing van de tankdop zal ook worden gewijzigd als gevolg van de ontbrekende achterste stijlen.

De Motoren zijn voor als nog de Nieuwe 10 cilinder 5.2FSi met ongeveer 550pk en de bekende 4.2FSI met 420pk. Een TDI volgt later.

Hier testen ze waarschijnlijk de R8 Spider met de V10 achterin. Dit i.v.m de ovale uitlaat pijpen en de Full LED verlichting voor. Aan de kap zal nog wel gesleuteld worden.

Via: Motor Authority

Gerelateerde artikelen

Audi A6 Avant e-tron categoriewinnaar VZR EV van het Jaar-verkiezing

Tijdens de EV van het Jaar 2026-verkiezing van de Vereniging Zakelijke Rijders (VZR) is de Audi A6 Avant e-tron uitgeroepen tot winnaar van de categorie

Lees verder »

Vernieuwde Audi Q4 e-tron: premium upgrade voor een elektrische bestseller

Audi heeft zijn elektrische bestseller vernieuwd. Dankzij tal van geavanceerde, slimme functies en een nieuw interieur met de ‘digital stage’, intuïtieve bediening en een overvloed

Lees verder »
Audi

Online auto importeren: wanneer loont het, wanneer niet?

Begin niet bij de mooiste foto’s, maar bij info die je proces dichttimmert: documenten, een herleidbare historie en punten die je later simpel kunt checken.

Lees verder »