Audi TTS exclusive Racing Blue, en Solar Oranje

Hier foto’s van de Audi TTS in de Audi Exclusive kleur “Racing Blue pareleffect lak. Dit is een van de mogelijke wens kleuren op je Audi. Zoals ook Suzuka grau (wit metallic) Olive green (donkergroene olijf kleur) etc. Vraag uw dealer naar de wens kleur mogelijkheden. Let wel op het is vaak duurder dan de standaard lakken.

Hiervan binnen de zilver kleurig alcantara sportstoelen met ledernappa zijkanten, en de rugleuning van de stoelen met hoofdsteun uit een stuk.

Wat een standaard kleur is voor de TTS is de kleur Solar Oranje, en dit staat de TTS erg goed. Ook kan je hier aan de binnenkant de sportstoelen krijgen in twee kleuren leder ( bi-color genaamd ) met zwarte buiten zijde en oranje binnenzijde. Het geeft je TTS net dat extra.

Met dank aan AudiBlog Hans voor de foto’s.

Eén reactie

Gerelateerde artikelen

Audi Q6 e-tron vernieuwd, rijker uitgerust en aantrekkelijker geprijsd

Audi heeft de Q6 e-tron voor het nieuwe modeljaar op tal van fronten vernieuwd, met geavanceerde technologie, nieuwe functies en nog meer kracht voor de

Lees verder »

Visit Qatar welcomed by the future Audi F1 Team as a new principal partner

The future Audi F1 Team has announced that Visit Qatar will become a principal partner upon the team’s entry into the FIA Formula 1 World

Lees verder »

Updates for five Audi model series: more emotion, comfort, and features in store

Audi models based on the Premium Platform Electric (PPE) and Premium Platform Combustion (PPC) will receive a comprehensive hardware and software update at the start

Lees verder »