Audi A1 4 deurs concept op de Salon van Parijs

Op de Parijse Autosalon die gehouden wordt van 4 oktober tot 19 oktober, neemt Audi een concept mee van de toekomstige de Audi A1.
Deze concept zal in een 4 deurs uitvoering aan het publiek geshowd worden. En uit deze uitvoering wordt dan ook de nieuwe A1 ontwikkeld.
Dus deze week de eerste officiële plaatjes.

De bouw van deze nieuwe telg in het Audi programma wordt in België gebouwd.

De A1 die deze week getoond wordt is een door ontwikkeling van het Metro project quattro die vorig jaar in Tokio stond. Het model wordt gepesenteerd aan de vooravond van de persdag, dat is donderdag 2 oktober.

Het model staat voor productie einde 2009 en gaat in 2010 zijn premiere beleven.

Met dank aan Quinty voor de impressie

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: een nieuwe standaard in ontwerp en technologie

Audi onthult de Audi Concept C in Milaan, een volledig elektrische tweezits sportwagen die de nieuwe ontwerpfilosofie van het merk manifesteert. De concept car combineert

Lees verder »

Nederlandse podiumsuccessen in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

Met Robert de Haan (BWT Lechner Racing), die als tweede eindigde, en Flynt Schuring (Schumacher CLRT), die derde algemeen en beste ‘rookie’ werd, eindigden er

Lees verder »

Record met twaalf Nederlanders in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

In het voorprogramma van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix vindt dit weekeinde, van 29 tot en met 31 augustus, op Circuit Zandvoort ook

Lees verder »