Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder vanaf € 273.142

De Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder is geprijsd, je kan hem al afhalen vanaf € 273.142,-
Dus voor dit luttele bedragje wappert je haar heerlijk langs hoofd. Maar Lamborghini heeft ook gedacht aan wat lekkere optie’s zodat je zeker met je bijzondere Spyder zeer exclusief komt voor rijden.
Het slechte nieuws, 8 maanden wachten. Bah, dan zit je alweer in Augustus. Maar ja dan kan je hopen op wat zonnige dagen. Om toch met je nieuwste aanwinst te pronken.

Hier wat beschikbare optie’s;
Voor keramische remschijven vraagt Lamborghini € 19.356,-
Voor gele-, grijze- of oranje remklauwen € 1.129,-,
Elektrisch verstelbare en verwarmde voorstoelen € 4.839,-,
Een in blauw, beige of grijze softtop € 1.855,-
Achteruitrijcamera € 3.226,-
En voor een sigarenaansteker en asbak dient € 323,- euro bijbetaald te worden. Maar of je wel brandveilig kunt roken in een rijdende cabrio?

Bron:Auto Telegraaf

Gerelateerde artikelen

Porsche herpositioneert zich voor de toekomst: “Efficiënter, sneller en nog begeerlijker”

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG schakelt op in de heroriëntatie van de onderneming en haar productportfolio, die in 2025 begon. Bij het publiceren van

Lees verder »

Audi viert ‘50 jaar vijfcilinder’ met exclusieve Audi RS 3 competition limited

Audi Sport viert de 50ste verjaardag van de legendarische vijfcilindermotor met een exclusieve special edition: de Audi RS 3 competition limited. Zijn bekende vijfcilinder – goed

Lees verder »

Porsche breidt Cayenne Electric uit met derde variant: de Cayenne S Electric

Porsche breidt het Cayenne Electric gamma uit met een nieuwe, derde variant. Deze Cayenne S Electric biedt een uitgebalanceerde mix van prestaties, efficiëntie en een

Lees verder »