Waarschijnlijk wel de Lamborghini Estoque


Lamborghini reageert op geruchten en zegt dat de Estoque niet volledig uitgesloten is voor de productie. Lamborghini’s persbericht zegt dat de Estoque programma nog geen groen licht heeft gekregen, maar men zei ook dat het programma geen rood licht heeft gehad.

100jaar-logo-auto
“In een verwijzing naar recente persberichten, geven we commentaar op de annulering van de Estoque project uit de pers. Lamborghini  heeft geen besluit genomen om haar Estoque concept car, de vier deur performance sedan getoond op Parijs Motor Show in 2008,” de Italiaanse automaker zei dat in een persconferentie.

Lamborghini voegt eraan toe dat de Estoque een logische derde model voor de onderneming kan worden, het geluid klinkt alsof de Estoque een kans heeft van de productie als de globale economie verbetert.

Dus dat is goed nieuws voor de Lamborghini Fans en de klanten die hem kunnen kopen.

Gerelateerde artikelen

Leren van data: Volkswagen Groep lanceert initiatief voor veiliger verkeer

De Volkswagen Groep maakt zich sterk om de veiligheid voor alle weggebruikers in heel Europa verder te verbeteren. Voortbouwend op succesvolle ervaringen in Duitsland wil

Lees verder »

Porsche als meest succesvolle fabrikant van start in de 24 uur van Daytona

In de aanloop naar de openingsronde van het nieuwe seizoen van het Amerikaanse IMSA WeatherTech SportsCar Championship blikt Porsche terug op zijn succesvolle historie in

Lees verder »

Première in Berlijn: Audi Revolut F1 Team officieel onthuld

Een historisch moment voor Audi: gisteravond werd het Audi Revolut F1 Team officieel onthuld in Berlijn. Bijna 400 gasten waren getuige van het eerste publieke

Lees verder »