Audi A6 Allroad van Zwart naar Wit

audi-a6-allroad-wit-1
Ook de Audi van Edwin Smulders is voorzien van een andere wrapping film.
Want hij ligt natuurlijk vaak in de bossen en op hoekjes te wachten voor net dat ene plaatje waar iedereen op zit te wachten. Een hot shot of betrapt worden of gewoon een reportage makend. Dankzij een ander kleur van zijn Audi valt ie natuurlijk niet op.

audi-a6-allroad-wit-2
Blik op Sign reclamecommunicatie heeft voor Edwin Smulders, bekend als de fotograaf die de 1e foto van Willem Alexander en Maxima schoot, zijn Audi A6 All Road volledig wit geplakt.

Het materiaal wat ze gebruikt hebben is de nieuwe Avery Supreme Wrapping Film. Een geweldig mooi product met de glans van normale autolak.
audi-a6-allroad-wit-3
Het is wel precisie werk om alles goed en strak te drapperen. De Auto kan hierna gewoon gewassen worden en het blijft jaren goed zitten.
audi-a6-allroad-wit-4
Hier druk bezig om ook deze Allroad te voorzien van een andere look.
En zo kom je op een voordelige manier aan je eigen look op je auto.
audi-a6-allroad-wit-5
Kijk naar het allereerste plaatje voor een perfecte resultaat.

Wil jij dit ook voor je Audi?

Ga hier naar hun website : Blik op Sign
En voor meer informatie : blikopsign contact

3 gedachten over “Audi A6 Allroad van Zwart naar Wit”

Reacties zijn gesloten.

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: een nieuwe standaard in ontwerp en technologie

Audi onthult de Audi Concept C in Milaan, een volledig elektrische tweezits sportwagen die de nieuwe ontwerpfilosofie van het merk manifesteert. De concept car combineert

Lees verder »

Nederlandse podiumsuccessen in Porsche Mobil 1 Supercup op Zandvoort

Met Robert de Haan (BWT Lechner Racing), die als tweede eindigde, en Flynt Schuring (Schumacher CLRT), die derde algemeen en beste ‘rookie’ werd, eindigden er

Lees verder »

Tweedehands Youngtimers: Mercedes en Audi uit de jaren 2000 zijn helemaal terug

De autowereld is continu in beweging; elk jaar verschijnen er nieuwe, geavanceerde modellen op de markt. Toch zijn er ook een aantal klassiekers die een

Lees verder »