Audi TT RS “PK WEDLOOP”

sportec_tt_rs_1
Hier een impressie van de Audi TT RS van HZW design voor Sportec.
Zal de TT RS net zoals de Audi RS6 door diverse tuners onder handen genomen worden?, wie haalt de meeste PK’s uit de 2.5TFSI met standaard 340 fabrieks PK’s eruit?
We zullen het weten in de komende tijd. Hier in ieder geval de eerste impressie van de Sportec TT RS. Met hun eigen designvelgen eronder.

100jaar-logo-auto
sportec-tt-rs-2
We weten uit goede bronnen dat de nieuwe R5T motor al met 600 pk heeft gedraaid op de testbank.
Als je ziet dat er al richting de 500 pk uit de 2.0TFSI wordt gehaald dan kun je wel nagaan wat er mogelijk moet zijn met een 2.5TFSI.
Met een remap, luchtfilter en uitlaat moet 400 tot 420 pk geen probleem zijn.

Welkom bij Sportec Benelux exclusieve tuning voor uw automobiel

Dank aan HZW Design

AudiBlog Hans

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: van circuit naar serieproductie in recordtempo

De Audi Nuvolari markeert een nieuw hoofdstuk bij Audi en geeft ‘Voorsprong door techniek’ een eigentijdse invulling. Het nagenoeg productierijpe prototype is in korte tijd

Lees verder »

Een halve eeuw na Le Mans 1976: Porsche Nederland eert racelegende Gijs van Lennep met intieme mini-documentaire

Op 13 juni 1976 schreven Porsche en Gijs van Lennep geschiedenis in de 24 uur van Le Mans: de laatste race van Gijs, de eerste

Lees verder »

Nieuwe Audi Q7: een statement in design, verlichting, ruimte en technologie

Met de nieuwe Q7 geeft Audi een vervolg aan zijn succes in de klasse van de grote SUV’s. De derde generatie van dit populaire model onderstreept de

Lees verder »