Audi TT S (Mk3) Impressie 2012

2012-audi-tt-s-3
De Audi TT RS is voorgesteld en in Audi taal betekend dat meestal dat een model in de tweede helft van de levensfase zit.
Het is dus denkbaar dat rond 2012 de Audi TT Mk3 voorgesteld gaat worden, van zelfsprekend komt er ook weer een TT S.
Hier een illustratie van hoe de 2012 TT S er uit kan gaan zien met de nieuwe style Single frame grill en full LED koplampen.
Het is denkbaar dat de volgende generatie TT S ook een vijfcilinder 2.5 TFSI motor krijgt, maar dan met een pk-tje of 280-300.

100jaar-logo-auto
2012-audi-tt-s-3
Dank aan HZW Design

AudiBlog Hans.

Gerelateerde artikelen

Audi biedt volop keuze uit voorraadmodellen A1 en Q2

Audi neemt afscheid van de A1 en Q2. Na vijftien jaar A1 en negen jaar Q2 komt er voor beide modellen een einde aan een

Lees verder »

Audi zet AI breed in voor slimmere en mensvriendelijkere productie

Audi maakt in zijn fabrieken steeds meer gebruik van kunstmatige intelligentie (AI). De autofabrikant zet AI in om productieprocessen sneller, efficiënter en betrouwbaarder te maken,

Lees verder »

Amerikaanse racecultuur en Porsche succes komen samen in Daytona: derde overwinning op rij voor Porsche Penske Motorsport

Voor het derde jaar op rij won het fabrieksteam Porsche Penske Motorsport met het prototype Porsche 963 de Rolex 24 At Daytona, de belangrijkste sportwagenrace

Lees verder »