Een korte voorbeschouwing van de Le Mans Series 8 mei a.s. op het Circuit van Spa
“Wij boeken vooruitgang, maar de concurrentie is sterk.”
Het Kolles team gaat zich met de Audi R10 opmaken voor de races in de Le Mans Series op het Circuit van Spa op 10 mei a.s.
Terugblikkend op de race in Barcelona is Charles toch redelijk tevreden. “Met z’n drieen op een auto betekent toch minder testen. Zelf had ik maar 20 ronden kunnen rijden voor de wedstrijd begon. Daarbij kwam dat wij al vroeg in de race werden aangereden met als gevolg een half uur in de pits voor reparatie. Vervolgens kwamen er problemen met de remmen, waardoor het steeds moeilijker werd om de auto de bocht in te remmen. Maar ik heb de finish gehaald met toch nog redelijke ronde tijden ondanks de remproblemen. Uiteraard is team eigenaar Colin Kolles niet tevreden met in Barcelona 1 auto niet aan de finish en de andere met problemen aan de finish.”
Spa 10 mei a.s.
“Spa is een buitengewoon gaaf circuit om te rijden. Trouwens ik heb er hele goede herinneringen aan. Wat ik van de race verwacht is moeilijk in te schatten. Ik denk dat wij sinds de laatste race als team goede vooruitgang hebben geboekt. Maar de concurrentie is sterk en zal ook niet stil hebben gezeten. Het team van Kolles is een leergierige groep en ik merk dat wij snel vorderingen maken. Uiteindelijk is de Audi R10 nieuw voor het team en heel veel voorbereidingen heeft het team niet gehad. Met mijn collega coureurs kan ik het gelukkig goed vinden. Want een goed teamverband onder elkaar is, nu wij samen op een auto rijden, nog belangrijker. Nee hoor, gaat helemaal goed komen.”
Bron: Charles Zwolsman Racing
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest