Audi A4 Cabriolet te water

A4 cabrio te water

Gisteren is in Haarlem helaas een A4 Cabriolet te water geraakt. Door de onfortuinlijke huisgenoot van de eigenaar van de auto.


De bestuurder wilde de auto van zijn huisgenoot uitparkeren, maar dat mislukte jammerlijk. De bestuurder dacht dat de auto, met automatische versnellingsbak, in zijn achteruit stond. Dat bleek niet het geval; de auto knalde over een stootbalk het water in.

Bodem

De man wist los te komen en zelfstandig op de kade te klimmen, het voertuig zonk in korte tijd naar de bodem. De hulpdiensten moesten uitrukking om de wagen weer aan de kant te krijgen. De bestuurder is niet gewond geraakt.

Foto: Rein van Lierop
Bron: Telegraaf

Gerelateerde artikelen

Porsche introduceert exclusieve 911 GT3 90 F. A. Porsche als ode aan visionaire ontwerper

Vandaag zou Ferdinand Alexander (F.A.) Porsche negentig jaar zijn geworden. Ter nagedachtenis aan de visionaire ontwerper heeft Porsche Sonderwunsch daarom een speciaal cadeau samengesteld: de

Lees verder »

Alles over de sleutelrol van Porsche in F1 The Movie

De film F1 The Movie gaat niet alleen over de Formule 1, de koningsklasse van de autosport. Ook Porsche speelt een sleutelrol in de spectaculaire film. Het

Lees verder »

Paulaner wordt officiële partner van Audi F1-team

Het toekomstige Audi F1-team en de Paulaner-bierbrouwerij uit München gaan een langdurige samenwerking aan. Daarmee stapt Paulaner op het wereldtoneel van de autosport, als officieel

Lees verder »