Ook voor de Audi TT RS ontwikkeld Milltek Sport Performance een fantastisch uitlaat systeem. De specialist in uitlaat systemen met een mooie sound.
Binnenkort is ie verkrijgbaar voor de nieuwe Audi TT RS Coupe. Ze hebben kort geleden een toegevoegd aan hun vloot, om te ontwikkelen en het testen van hun uitlaat systeem.
Hoewel het uiterlijk subtiel blijft, bleek de Audi een buitengewoon performer bij een Internationale show op Castle Combe op zaterdag 10 oktober j.l.
Ze zijn momenteel bezig om wat kilometers op de klok te zetten, voor de ontwikkeling van het uitlaatsysteem en om hem helemaal af te maken voor productie. Zoals ze zelf zeggen ” het is een zware baan, maar iemand moet het doen!”
Meer informatie zodra deze beschikbaar zijn via Milltek of je leest het op AudiBlog
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
2 gedachten over “Een Milltek uitlaat voor de Audi TT RS”
ik rijd al van af januari met het dubbele milltek uitlaat systeem onder mijn getunede 2.0 tsfi, bevalt prima!!
een goede sound niet te luidruchtig , ook optisch helemaal goed!!
Ben erg benieuwd hoe hij rijdt en klinkt met de Milltek. Rij momenteel in een gechipte TT RS zonder cats.
Reacties zijn gesloten.