Audi A8 full hybrid: onthulling in Genève?

Audi A8 hybride

Audi heeft op het autosalon van Detroit bevestigd dat in Genève een hybride uitvoering van de Audi A8 zal onthullen. Dat wordt dus druk in maart in bij de Audi-stand. Na de A1 onthulling en de Audi RS5 Coupe (omdat quattro 30 jaar bestaat) ook een full hybrid Audi A8.

Volgens de Audichef Rupert Stadler is de stap naar een milde hybride een logische tussenstap naar elektrisch aangedreven auto’s. De Audi A8 die full hybrid wordt, kan dan ook volledig elektrisch worden gereden.

Echter de A8 wordt niet de eerste Audi die met een hybride aandrijving geleverd wordt, dat is namelijk de Audi Q5, op zijn vroegst eind dit jaar en kort daarna zal de Audi A8 hybride volgen.

Gerelateerde artikelen

Sportiviteit krijgt een nieuwe lading in de volledig elektrische Porsche Macan GTS

Met de Macan GTS voegt Porsche een nieuw topmodel toe aan zijn volledig elektrische SUV-gamma. Deze versie is duidelijk de sportiefste van de reeks, met

Lees verder »

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »