Rijtest Autozine: Audi A4 2.0TDIe

De Audi A4 is de droomauto van menig zakenman. De leaserijder zwijmelt bij de strakke vormgeving en de zelfverzekerde uitstraling van de A4. Maar omdat de auto financieel voor velen onhaalbaar is of een ongunstig milieulabel heeft, moet de A4 echter altijd een droom blijven. Onder de naam “e” introduceert Audi nu een extra economische versie van de A4 die aan alle milieueisen voldoet en dankzij de lage uitstoot ook nog eens voordeliger is. Rijdt dit nieuwe instapmodel ook als een volwaardige A4?

Uiterlijk, daar draait het allemaal om bij de Audi A4. Menigeen vertoont zich maar wat graag met deze schoonheid. Wie een A4 rijdt, straalt succes uit. Niet alleen het exterieur, ook het interieur is smetteloos afgewerkt en zeer strak vormgegeven.

Lees verder de rijtest bij Autozine.

Maar ook onze AudiBlog Harry heeft een rijtest met deze A4 2.0TDIe gedaan. En lees hier ons verslag.

Gerelateerde artikelen

Porsche start productie van de Cayenne Electric en versterkt batterijexpertise

De Porsche Cayenne Electric beleefde half november 2025 zijn wereldpremière. Ook de productie in Bratislava is reeds gestart – op één lijn met de modellen

Lees verder »

Audi biedt volop keuze uit voorraadmodellen A1 en Q2

Audi neemt afscheid van de A1 en Q2. Na vijftien jaar A1 en negen jaar Q2 komt er voor beide modellen een einde aan een

Lees verder »

Audi zet AI breed in voor slimmere en mensvriendelijkere productie

Audi maakt in zijn fabrieken steeds meer gebruik van kunstmatige intelligentie (AI). De autofabrikant zet AI in om productieprocessen sneller, efficiënter en betrouwbaarder te maken,

Lees verder »