Audi RS3 gespot met de juiste voorbumper

Yes gespot!!!
De Audi RS3 in het zwart, met voor de eerste keer gespot, de TT RS of RS5 voorbumper erop. Hier draait ie zijn testrondes op de Nürburgring. Het schijnt dat de A3 RS in een beperkte oplage komt.

Onder de motorkap komt de 2.5TFSI te liggen met rond de 340pk en binnen 5 seconden naar de 100km/u. Een top snelheid zou zijn maximaal 280 ( optie ) en 250 km begrenst zijn.

Uiteraard heeft de auto een scherper bodywork en natuurlijk grotere remschijven.


Meer via CarSpyShots

Dank aan Thekey

Gerelateerde artikelen

Porsche start productie van de Cayenne Electric en versterkt batterijexpertise

De Porsche Cayenne Electric beleefde half november 2025 zijn wereldpremière. Ook de productie in Bratislava is reeds gestart – op één lijn met de modellen

Lees verder »

Audi biedt volop keuze uit voorraadmodellen A1 en Q2

Audi neemt afscheid van de A1 en Q2. Na vijftien jaar A1 en negen jaar Q2 komt er voor beide modellen een einde aan een

Lees verder »

Audi zet AI breed in voor slimmere en mensvriendelijkere productie

Audi maakt in zijn fabrieken steeds meer gebruik van kunstmatige intelligentie (AI). De autofabrikant zet AI in om productieprocessen sneller, efficiënter en betrouwbaarder te maken,

Lees verder »