Lamborghini Reventón 1:10 in oplage van 65 stuks

Heb je net geen Reventón kunnen bemachtingen voor een kleine 1,2 miljoen???
Dan hebben we hier een fraaie 1:10 onder licentie uitgebrachte radiografische Lamborghini Reventón voor je.


De door miniatuur bouwer De Agostini heeft gezorgd dat deze exclusieve uitvoering voorzien wordt vasn bijzondere opties. Zoals een twee takt 3 cc benzinemotor, twee versnellingen en vierwiel aandrijving.
Uiteraard ook aan het onderstel is gedacht en deze heeft een onafhankelijke ophanging en hydraulische shokbrekers en natuurlijk voor de snelheid onder controle te houden heuze schijfremmen.

De prijs is nog niet bekend, maar wie er een wil hebben moet snel zijn. Er zijn er maar 65 van.

Source: Lamborghini

Eén reactie

  1. I must admit the snaps of audi are awesome. This design looks it makes for racing car the only problem with that as you are saying their are only 65 of them!!

Gerelateerde artikelen

Wereldpremière Audi A2 e-tron: de zuinigste Audi ooit

Met de A2 e-tron introduceert Audi het meest efficiënte model uit zijn geschiedenis. Het nieuwe instapmodel van Audi’s volledig elektrische e-tron familie combineert een aandrijfsysteem

Lees verder »

Hoe je eenvoudig een gratis schadeverleden en kenteken check kunt uitvoeren

Het controleren van het schadeverleden en het uitvoeren van een kenteken check zijn essentiële stappen bij het kopen van een tweedehands auto. Deze checks helpen

Lees verder »

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »