Audi R8 Spark Spyder 10

De Audi R8 Spark Spyder 10.
Een super mooie strakke Cabriolet gemaakt door SportWheels.
Ze hebben mooie Etabeta Jofiel X black red – velgen eronder gezet in de maat 9. 0 x 8 “met 235/30/20 banden aan de voor zijde en achter 11. 0 x 8 “met 295/25/21 bander eromheen.

Chassis: KW HLS 4 KW schroef demper Kit variant 3 aluminium
Uitlaat: Eisenmann roest vrij staal achterste demper met een dikke pijp en natuurlijk een sound systeem op je uitlaat die je kleppen smoren of volledig open zetten.
 

Aan de prestaties is ook gedacht en de basis 525 pk gaan naar 600 pk. Remmen die ie als de beste met de MOV ‘ IT-CER ™ keramische remsystemen aan de voor en achterkant.

Een body kit van koolstof vezel van Eisenmann .

Met een gewijzigde voor bumper, achterbumper en spoiler geven wordt deze R8 Spark Spyder 10 een echte eyecatcher.

Een leuk element zijn de pinstripes. Je wordt er hebberig van en natuurlijk kan het ook in een andere kleur.

Meer info via SportWheels

Gerelateerde artikelen

Audi Nuvolari: Audi’s eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving

Met de Nuvolari onthult Audi zijn eerste supercar met krachtige hybrideaandrijving. Met 1.001 pk en een topsnelheid van meer dan 350 km/u wordt de Nuvolari

Lees verder »

Twee Porsche 911 GT3 R aan de start van Le Mans in historische kleurstelling uit 1951

Porsche gaat tijdens de aanstaande 24 uur van Le Mans samen met het Manthey klantenteam voor de derde opeenvolgende klasse-overwinning. De 94e editie van de

Lees verder »

Audi kondigt derde generatie van de Q7 aan

Audi onthult deze zomer de derde generatie van de Audi Q7. De grote SUV bouwt voort op meer dan twintig jaar succes en combineert veelzijdigheid,

Lees verder »