Kitzbühel wordt Audi quattro-hoofdstad

• Audi opnieuw partner Oostenrijkse Hahnenkamm-skiwedstrijden

• Wereldpremière Audi A1 quattro hoogtepunt buiten de piste

• Audi Night in Hotel “Zur Tenne” vormt start society-evenementen

Komend weekeinde staat het idyllische Alpenstadje Kitzbühel in Tirol volledig in het teken van de vier ringen: Audi is wederom partner van de Hahnenkamm-skiwedstrijden, die als hoogtepunt op de kalender van de Audi FIS Ski World Cup gelden en ieder jaar opnieuw tienduizenden bezoekers trekken. Naast de competitie op de wedstrijdpistes “Streif” en “Ganslern” is er ook volop aandacht voor de nieuwe Audi A1 quattro, die van 20 tot en met 22 januari in Kitzbühel zijn wereldpremière beleeft.

Al meer dan dertig jaar voelen Audi’s met de permanente quattro-vierwielaandrijving zich uitstekend thuis op ijs en sneeuw, waar ze hun sterke punten kunnen bewijzen. In Kitzbühel zijn de omstandigheden dus ideaal voor het mondiale debuut van de jongste en meest compacte telg in de quattro-familie, de nieuwe A1 quattro. Naast de A1 presenteert Audi aan de voet van de Hahnenkamm, de ‘huisberg’ van Kitzbühel, ook de modellen S6, S7 Sportback en S8.

Audi FIS Ski World Cup

De auto’s uit Ingolstadt passen perfect bij de actie op de piste: de Hahnenkammrennen zijn het hoogtepunt van de Audi FIS Ski World Cup, waarvan Audi al meer dan tien jaar de titelsponsor is. Met de Super-G als ouverture op vrijdag, de afdaling op de “Streif” op zaterdag en de slalom op de “Ganslernhang” op zondag zetten de Hahnenkammrennen een traditie voort die al in 1931 begon en nog niets van zijn glans en uitdaging heeft verloren.

Audi Night

Naast het sportieve element is in Kitzbühel ook het society-aspect belangrijk: geen enkele andere skiwedstrijd trekt zoveel prominente bezoekers. De Audi Night op vrijdagavond vormt traditioneel de start van de society-evenementen. In Hotel “Zur Tenne” in het centrum van Kitzbühel worden gasten uit het bedrijfsleven, de sportwereld en de showbusiness verwacht. Als shuttle-auto’s dienen de Audi Q7, de Audi A6 Avant en de Audi A8 met verlengde wielbasis, natuurlijk allemaal voorzien van quattro-vierwielaandrijving.

Audio-Fantreff

Als aanvulling op de reclameborden, de hete-luchtballons, de achterwand bij de prijsuitreiking en het starthuis met eenzelfde ontwerp als de Audi-terminals, beschikt Audi dit jaar voor het eerst ook over een Audi-Fantreff onderaan de piste. Voor bezoekers is er een prijsvraag, waarmee ze de deelname aan de Audi driving experience kunnen winnen, die het hele weekeinde lang in Kitzbühel plaatsvindt.

Audi Nederland

Gerelateerde artikelen

Nieuwe Audi Q3 maakt indruk vanaf € 52.990*

De Audi Q3 is al meer dan tien jaar een vaste waarde in het premium compacte SUV-segment. Met de nieuwste generatie zet Audi opnieuw de

Lees verder »

Stel je nieuwe Audi Q3 alvast samen

Hij is komende week te bestellen, de nieuwe Audi Q3 SUV e-hybrid.De nieuwe Audi Q3 e-hybrid. Boordevol nieuwe features. Overtuigt met zijn flexibele plug-in hybride-aandrijflijn

Lees verder »

Alles over de accutechnologie van de elektrische Porsche Macan en Taycan

Een Porsche levert ultieme prestaties – ongeacht de aandrijflijn. Voor een hoge vermogensafgifte en snelle laadtijden beschikken de elektrische Macan en Taycan over accu’s die

Lees verder »