De nieuwe Audi A3 is getest in America bij het Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), en de resultaten ervan zijn vrijgegeven.
De A3 Limousine neemt een toppositie in bij alle geteste voertuigen van het agentschap ‘Top safety Pick Plus’ (TSP +).
Zoals de IIHS opmerkt, is de A3 de eerste Audi de ’top+’ waardering heeft bereikt, in de kleine overlaptest, dat is naast de ‘goede’ score voor frontale- en zijdelingse botsing, achter ( hoofdsteunen ), en het dak sterkte ( rollover ) .
Het zogenaamde ‘Pre Sense Basic’ systeem is opgenomen als standaard op de A3 . Maar wanneer deze is uitgerust met de beschikbare ‘Advanced Technology’ systeem dat bestaat uit Active Lane Assist, een verbeterde pre sense front ongeval en een Adaptive Cruise Control met Stop en Go-functie, verdient de A3 de IIHS ‘Advanced ‘ score voor frontale aanrijding bescherming de TSP + score .
Voor Europa zal de NCAP crashtests nog worden uitgevoerd, maar daar zijn we na deze test super positief over.
Bron: The Car Connection
Dit delen:
- Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
- Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
- Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
- Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
- Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
- Klik om te delen met Reddit (Wordt in een nieuw venster geopend) Reddit
- Klik om op Tumblr te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Tumblr
- Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
- Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail
- Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest