Premium mobiliteitsservice Audi on demand breidt uit

  • Audi voegt in Hong Kong twee nieuwe Audi on demand-locaties toe
  • Na testfase is de service nu beschikbaar voor iedereen in Hong Kong
  • Klanten kunnen flexibel gebruikmaken van groot aantal Audi-modellen

Audi heeft in Hong Kong zijn mobiliteitsservice Audi on demand uitgebreid. Er zijn twee nieuwe locaties toegevoegd van waaruit klanten gebruik kunnen maken van de service. Audi on demand draait sinds een jaar als pilotproject in Hong Kong. Eerder konden daar alleen bewoners van een luxueus wooncomplex er gebruik van maken. Nu is de premium mobiliteitsservice voor iedereen beschikbaar, met nog flexibelere boekingsopties.

De twee nieuwe Audi on demand-locaties zijn de showroom van Audi Tsim Sha Tsui in het stadsdeel Kowloon en die van Audi Admirality op het eiland Hong Kong. Van daaruit kunnen klanten nu flexibel gebruikmaken van een groot aantal Audi’s: van compacte hatchbacks tot grote SUV’s en zelfs de performance-modellen van Audi Sport.

Ze kunnen via hun smartphone het gewilde model boeken voor een periode van een uur tot zelfs een maand. Een Audi on demand-medewerker komt daarna op het juiste tijdstip langs om de auto af te leveren en alle functionaliteiten uit te leggen. Klanten betalen per uur voor Audi on demand en rekenen online via hun creditcard af. De service is inclusief klantenservice (24 uur per dag), verzekering en brandstof. Er zit geen maximum aan het aantal kilometers.

China is een van de belangrijkste markten voor Audi’s stedelijke mobiliteitsservices. Audi on demand is niet alleen beschikbaar in Hong Kong, maar sinds september 2017 ook in Peking. De service wordt eveneens aangeboden in San Francisco en op het vliegveld van München.

Gerelateerde artikelen

Audi Concept C: voorbode van een nieuwe, toekomstige elektrische sportwagen

Met de Audi Concept C introduceerde Audi afgelopen maand meer dan enkel een vingeroefening voor de nieuwe designtaal van het merk. De Concept C is

Lees verder »

Kampioenen in de Porsche Carrera Cup Benelux: “Prachtig om dit met Porsche te doen”

Bij Porsche zit autosport in het DNA en ook voor veel Nederlandse coureurs is Porsche een belangrijke factor in hun racecarrière. Het autosportseizoen 2025 nadert

Lees verder »

Een futuristische tour door Tokio in een Porsche 911 en Porsche Macan

Ted Gushue is pionier in een digitaal tijdperk, Japan-aficionado en groot liefhebber van Porsche. Voor Christophorus reisde hij af naar Tokio, waar hij zijn vriend

Lees verder »