Audi S5 Sportback

Christian Kalse (1989) is een jonge, ambitieuze fotograaf en regisseur met een passie voor exclusieve auto’s.

Van jongs af aan was hij al druk bezig met de camera van zijn ouders. In 2006 kocht hij zijn eerste eigen digitale SLR. In hetzelfde jaar begon hij zijn academische opleiding grafisch ontwerp aan het Grafisch Lyceum in Rotterdam. Wat begon als een hobby groeide uit tot een verlangen naar meer.

In 2010 besloot hij om na een jaar werken bij een reclamebureau in Delft zich volledig aan zijn fotografie te wijden. De cursus Digitale Fotografie aan de Willem de Kooning Academie leek hem de perfecte plek om dit te doen.

In 2014, na vier drukke jaren aan de kunstacademie terwijl hij tegelijkertijd aan zijn eigen opdrachten werkte, rondde hij succesvol de bachelor fotografie af. Sindsdien reist hij over de hele wereld om de meest geweldige visuele content voor grote bedrijven en tijdschriften te maken.

Gerelateerde artikelen

Open rijplezier in de nieuwe Porsche 911 GT3 S/C

De Porsche GT-familie krijgt er een spannend nieuw lid bij. Met de 911 GT3 S/C genieten liefhebbers van de hoogtoerige boxermotor nu ook in de

Lees verder »

De verbeterde performance van de Porsche Macan GTS

Alle details van de technologie achter de Porsche Macan GTS. GTS – een afkorting die sinds de Porsche 904 Carrera GTS uit 1963 een bijzondere reputatie geniet onder

Lees verder »

Wereldpremière op 14 april: maximaal rijplezier achter het stuur van een nieuwe Porsche 911

Een sportwagen uit Zuffenhausen die garant staat voor maximaal rijplezier staat in de startblokken.  Een nieuwe modelvariant van de Porsche 911 wordt op 14 april

Lees verder »