Audi TT 20 years uitvoering slecht 999 stuks gelimiteerd

Feestnummer 20

Om het 20-jarige jubileum van de TT te vieren, worden de nieuwe TT Coupé en Roadster in een totale oplage van 999 exemplaren leverbaar in de TT 20 years-uitvoering met standaard fijnnappa-lederen bekleding in Mokassinbruin met Panuka-contraststiksels en een lederen afwerking zoals van de eerste TT-modellen. Ook inbegrepen zijn een edelstalen uitlaat met TT 20 years-design, Matrix-OLED achterlichten, matte Audi-ringen boven de sideskirts en diverse ‘TT 20 years’-aanduidingen in het in- en exterieur.

De TTS wordt ook leverbaar in competition-uitvoering met LED-koplampen, Audi-ringen op de flanken, privacyglas (Coupé), een vaste achtervleugel, rode remklauwen, 20-inch lichtmetalen velgen in hoogglans zwart en een exclusief interieur met keus uit twee lederuitvoeringen in twee kleuren.

Gerelateerde artikelen

Porsche Centrum Gelderland opent allereerste Porsche Exclusive Manufaktur showroom ter wereld

Porsche Centrum Gelderland breidt zijn activiteiten uit met een exclusieve showroom die volledig is gewijd aan Porsche Exclusive Manufaktur. De unieke showroom – een wereldwijde

Lees verder »

Nieuwe Cayenne krijgt het Porsche interieur van de toekomst

Meer comfort, nog meer personalisatiemogelijkheden en een nieuw digitaal bedieningsconcept met het grootste displayoppervlak ooit in een Porsche. Met deze ingrediënten geeft de nieuwe Porsche

Lees verder »

718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit: de speciale details van een unieke Nederlandse Porsche

Alles wat Porsche aan sportiviteit en exclusiviteit in huis heeft, komt samen in de speciaal voor Nederland gebouwde 718 Cayman GT4 RS met Manthey Kit.

Lees verder »