De Droomruil: online veiling van bijzonder schilderij Leo Gestel gestart

Met de ruil van een bijzonder schilderij uit het begin van de 20e eeuw voor een nieuwe, volledig elektrische Porsche Macan is de Droomruil van Porsche Nederland voltooid. Uit de vele inzendingen is een schilderij van Leo Gestel, getiteld Dame met bontstola, gekozen als het meest bijzondere object. De online veiling van het schilderij is gestart, waarna de opbrengst aan het door de inzender gekozen goede doel geschonken wordt: het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie. 

De introductie van de nieuwe Porsche Macan is een belangrijk moment voor Porsche. Een volledig elektrische aandrijflijn gecombineerd met de kenmerkende sportwagenprestaties en een tijdloos design. De eerste elektrische SUV van Porsche is spraakmakend en Porsche Nederland lanceerde dit najaar met de Droomruil een evenzo spraakmakende campagne waarmee één nieuwe, volledig elektrische Macan wordt geruild voor het meest bijzondere ingezonden object.

In samenwerking met Catawiki, de toonaangevende online marktplaats voor bijzondere objecten, werden de inzendingen beoordeeld op basis van onder andere hun verhaal, zeldzaamheid, staat en financiële waarde. De in-house experts kozen uiteindelijk het schilderij ‘Dame met bontstola’ van Leo Gestel als meest bijzondere object.

Porsche Nederland gaat het schilderij veilen via Catawiki, de online veiling start op vrijdag 13 december 2024 en sluit op zondag 22 december 2024. De opbrengst wordt aan het door de inzender gekozen goede doel geschonken: het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie. 

Meer informatie over de veiling is te vinden op de website van Catawiki: https://www.catawiki.com/en/l/91670343

Bron: Porsche

Gerelateerde artikelen

Audi ondersteunt Race Control en medische teams tijdens Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix

Wanneer de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix dit weekend neerstrijkt op het circuit van Zandvoort, is Audi niet alleen met het Audi Revolut F1

Lees verder »

Dubbele dosis Porsche raceactie met tien Nederlanders op Zandvoort

Het zal vrijwel niemand ontgaan zijn: komend weekend is de Formule 1, voorlopig voor het laatst, te gast op Circuit Zandvoort voor de zesde editie

Lees verder »

Gijs van Lennep over ‘zijn’ Zandvoort: “Het Scheivlak is één van de mooiste bochten ter wereld”

Een test op Zandvoort met Ben Pon’s 904 GTS was ooit de sleutel tot de Porsche successen van Gijs van Lennep, en zijn carrière als

Lees verder »