Audi TT 565pk HPA

De opbouw van deze machine is begonnen in Duitsland, waar het werd gespoten in de kleur oranje van de Lamborghini Gallardo, alvorens te worden verzonden naar HPA Motorsport. Waar de tuner volledig de Audi TT opbouwde.

De 3.2-liter V6 met standaart 250pk heeft 565pk gekregen dankzij een Garrett Turbo en o.a. een nieuw uitlaatsysteem. De sprint van 0 naar 100 km/u zou in 3,5 seconden mogelijk zijn. Andere opvallende zaken zijn het zeer nette two tone interieur, de 19-inch velgen met 255/35ZR banden omringt en dikkere remmen.

De Lamborghini style deuren maken de auto af en bijzonder.

Om deze 565pk krachten kwijt te kunnen was geen probleem met Audi’s fantastische quattro systeem met de sport Haldex, en met de S-tronic overdracht is het ronduit krankzinnig wat de auto doet.
Standaard 250pk en van 0 naar 100km/u in 5,7 sec en met de HPA 565pk van 0 naar 100km/u in 3,5 sec.

Meer informatie: HPAmotorsport

Gerelateerde artikelen

Porsche herpositioneert zich voor de toekomst: “Efficiënter, sneller en nog begeerlijker”

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG schakelt op in de heroriëntatie van de onderneming en haar productportfolio, die in 2025 begon. Bij het publiceren van

Lees verder »

Audi viert ‘50 jaar vijfcilinder’ met exclusieve Audi RS 3 competition limited

Audi Sport viert de 50ste verjaardag van de legendarische vijfcilindermotor met een exclusieve special edition: de Audi RS 3 competition limited. Zijn bekende vijfcilinder – goed

Lees verder »

Porsche breidt Cayenne Electric uit met derde variant: de Cayenne S Electric

Porsche breidt het Cayenne Electric gamma uit met een nieuwe, derde variant. Deze Cayenne S Electric biedt een uitgebalanceerde mix van prestaties, efficiëntie en een

Lees verder »